26. 10. 2021

Redaktor/ka Nekultura

Po roce a čtvrt otvíráme příležitost stát se členem našeho redakčního týmu, ve kterém dostanete okamžitou zpětnou vazbu zkušených kolegů a můžete se posouvat na odpovědnější pozice. Očekáváme minimálně tři články po jedné normostraně denně na témata bydlení, lifestyle, móda a finance.

 

Požadujeme zkušenosti s redakční prací a především s psaním reklamních článků NUTNOSTÍ; znalost, jak text členit – články bez nadpisu a podnadpisů (titulků a podtitulků) vyznačených správným stylem ani nezasílejte; nevkládat žádnou část cizího (zadavatelova) textu do svého; výbornou znalost češtiny po gramatické i stylistické stránce (ano, násobně lepší než v tomto inzerátu); vstřícné vystupování a ochotu; zápal do práce s textem a zápal do práce obecně (skutečně minimálně tři články denně); ochotu po sobě přečíst text a detailně po sobě vše kontrolovat – jednou z podmínek přečíst pozorně tento inzerát a do odpovědi napsat velkými písmeny slovo přečteno; zájem o oblasti mimo své obzory – jako například stavebnictví, auto-moto nebo IT.


Nabízíme časově flexibilní práci z domova, jistý a rychlý výdělek, pravidelný přísun práce (celkově realizujeme 700 NS měsíčně), okamžitou zpětnou vazbu na Vaší práci od našeho týmu a klientů.

 

Platíme 100 Kč/NS, takže měsíčně si můžete vydělat 20 000 Kč až 30 000 Kč. Výše výdělku není omezena horní hranicí (ani není omezena DPP, neboť se jedná o autorský honorář). Spolupráce je možná pro vlastníky ŽL, ale i nepodnikatele (autorský honorář – srážková daň).

 

Zašlete nám ukázky dvou posledních (nejnovějších) textů do pátku 26. listopadu 2021 na mail redaktor@nekultura.cz