Redaktor Zdravotnického deníku pro Bratislavu

Přední český zpravodajský portál ve zdravotnictví (Zdravotnický deník) hledá redaktora – zpravodaje pro Slovensko.

Pracovní náplní budou články a reportáže o dění ve slovenském zdravotnictví převážně z oblasti zdravotní politiky – legislativy, ekonomiky zdravotnictví, organizačního a personálního dění u regulátorů a v nemocnicích, zdravotních pojišťovnách, na ministerstvech a v parlamentu. Schopnost psát v českém jazyce je výhodou, ale ne podmínkou. Předchozí znalost zdravotní politiky není nutně vyžadována, přestože je rovněž výhodou. Vydavatelství  disponuje rozsáhlým know-how a může poskytnout kvalitní zaškolení v oboru zdravotnictví.

Pozice je vhodná nejen pro dosavadní novináře, ale i pro absolventy humanitních a ekonomických oborů s analytickým myšlením a schopností pečlivě pracovat s informacemi. Předpokládáme, že převážná část článků a reportáží bude vznikat v Bratislavě.

 

Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, flexibilní pracovní podmínky, velkou míru samostatnosti při práci s tématy a lidmi, kteří rozhodují o vývoji zdravotnictví na Slovensku. Zázemí zkušeného týmu předního českého zpravodajského portálu v oboru.

Pozici vyhovují uchazeči se středoškolským vzděláním s maturitou, znalost Microsoft Word (Pokročilý)

 

Kontakt: Silvie Purmová, tel. +420 777 245 432