21. 6. 2017

EJF organizuje v srpnu zajímavý workshop pro editory. Hlaste se!

Evropská novinářská federace (EJF) a Evropská novinářská odborová unie (ETUI) organizují ve dnech 29. a 30. srpna zajímavý worshop pro editory novin a televizních pořadů. Hlavním tématem bude jejich nezávislost.

Cílem workshopu bude výměna zkušeností a příkladů dobré praxe pro editory s akcentem na podporu nezávislosti v jejich pracovní činnosti. Řeč dale bude o konkrétních mechanismech, jak by měli editoři tohoto postavení nejlepším způsobem vydobýt.

Evropská novinářská federace (EJF) a Evropská novinářská odborová unie (ETUI) také představí možnosti pomoci, kterou novinářům poskytují.

Celý workshop se koná v době běhu letní školy, kterou pořádá Belgická novinářská asociace (AJP). Pracovními jazyky jsou angličtina, francoužština a srbochorvatština.

Náklady spojené s akcí (cesta a ubytování) jsou pro občany EU a občany z kandidátských zemí hrazeny. Platí se pouze drobný registrační poplatek.

Zájemci se mohou příhlásit do 21. července prostřednictvím e-mailu ndevits@etui.org. Pro vice informací navšivte webovou stránku EJF.