31. 5. 2021

Slavnostní vyhlášení Novinářské ceny za rok 2020 sledujte na streamu.

Výsledky letošního ročníku Novinářské ceny budou slavnostně vyhlášeny dne 18. června 2021. Prestižní soutěž, kterou pořádá Nadace OSF a tradičně ji podporuje též Syndikát novinářů ČR, se stala fórem kvalitní české žurnalistiky s tím, je zaměřena na konkrétní díla publikovaná v daném roce v českém jazyce v České republice. Příspěvky do žánrových kategorií mohou posílat sami autoři redakce i veřejnost (viz průběžné informace na webu SN ČR).

 

Slavnostního vyhlášení výsledků a předání cen vítězům se v pátek 18. 6. 2021 od 19 hodin můžete v šapitó Azylu78 zúčastnit i vy  prostřednictvím živého vysílání ČTK streamovaného na webových stránkách Novinářské ceny, na facebooku Nadace OSF či YT profilu.

 

 

Večerní slavnosti předchází již čtvrtý ročník Novinářského fóra, které se koná tentýž den od 9,30 do 17 hodin v Kampusu Hybernská (Hybernská 4, Praha 1). V panelové debatě věnované novinářským organizacím vystoupí i předseda SN ČR Adam Černý. Podrobné informace o konferenci včetně možnosti registrovat se naleznete na webových stránkách https://www.nfnz.cz/novinarske-forum-2021/