14. 7. 2021

Zajímáte se o programy a granty z EU? Zpozorněte!

Seminář

KREATIVNÍ EVROPA a PODPORA MÉDIÍ

 

Přijďte se v úterý 27. července seznámit s novým programem Evropské unie Kreativní Evropa a jeho podporou pro zpravodajská média. Seminář pořádá Kancelář Kreativní Evropa MEDIA v kině Ponrepo (Bartolomějská 11, Praha 1) od 10.00 do 12.00 hodin. Zájemci o projekty zde získají cenné informace o tom, jak podat žádost a jakou strategii zvolit pro psaní projektu.

 

Předběžný program:

  • představení programu Kreativní Evropa a Kanceláře Kreativní Evropa

  • podpora médií v rámci programu Kreativní Evropa, Media and Audiovisual Action Plan (MAAP)

  • výzva Journalism Partnerships – priority, cíle, podmínky pro předložení žádosti, doplňující informace k webináři Evropské komise z 5. července t. r.  

  • podání žádosti v portálu FTOP

  • jak psát projekty pro program Kreativní Evropa – priority, strategie

  • další možnosti financování z EU pro média  

 

 

Seminář se koná v češtině, účast po předchozí registraci je zdarma, nutno dodržet aktuální epidemiologická opatření. Vzhledem k omezenému počtu míst bude pořizován záznam.  

 

 

 

Webinář

Jak podat žádost v programu Kreativní Evropa 2021–2027: Představení portálu FTOP a systému eGrants

 

Webinář se koná 16. 7. od 10 do 11 hodin přes platformu Zoom a bude se podrobně věnovat tomu, jak se orientovat v portálu FTOP, registraci a ve formuláři žádosti. Během workshopu se tomuto bodu budeme moci věnovat pouze omezeně. Také z tohoto webináře bude k dispozici záznam.

Odkaz pro připojení na webinář: https://us02web.zoom.us/j/86462141706?pwd=N2ZzTXphZ1YzaldCSXQzamg3YmNLQT09

 

Více informací na www.kreativnievropa.cz nebo facebook.com/kreativnievropa, případně můžete kontaktovat Danielu Staníkovou z Kanceláře Kreativní Evropa – MEDIA.