29. 11. 2021

Zúčastněte se výstavy Region Press Foto 2021

V letošním mimořádném roce 200. výročí narození slavného novináře a spisovatele Karla Havlíčka Borovského se koná již devátý ročník výstavy fotografií Region Press Foto 2021.

 

Cílem výstavy je prezentovat co nejvyšší počet vysočinských médií a jejich fotografií. Zapojit se může jakákoli vysočinská redakce, kterékoli médium (noviny, časopisy, zpravodaje, webové portály).

„Chceme tuto výstavu ve výročním roce KHB udělat s co největší účastí. Tímto bychom rádi požádali redakce, fotografy či externí spolupracovníky k účasti. Putovní výstava bude zahájena v lednu 2022 v prostorách krajského úřadu v Jihlavě,“ avizují za pořadatele předseda Syndikátu novinářů Vysočina Jaroslav Paclík a šéfredaktor Jihlavských listů Petr Klukan.

Fotografie mohou být dokumentární, reportážní, nebo výtvarné. Maximální počet jsou čtyři snímky (při rozměru 30×40 cm, popř. formát A3 na šířku) za redakci. Téma je libovolné. Uzávěrka pro zasílání vytištěných fotografií je stanovena na úterý 14. prosince 2021.

 

Práce zašlete nebo doručte na adresu Jihlavské listy, Fritzova 34, 586 01 Jihlava s označením Region Press Foto.

Na e-mailovou adresu klukan@jihlavske-listy.cz pošlete popisky k fotografiím, logo vašeho periodika či média, případně jeho krátkou charakteristiku. Bližší informace k akci také rádi poskytneme na e-mailu syndikat.vysocina@volny.cz .

 

Ilustrační snímek z loňské výstavy